GRUPA ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA

GRUPA ZAWIESZONA DO ODWOŁANIA

poniedziałek, 13 marca 2017

Koniec projektu Tabi!

Nastał ten dzień. Projekt Tabi ni Deyou, Horobiyuku Sekai no Hate Made, czyli w skrócie Tabi, dobiegł końca :)
Podziękowanie należą się nieobecnemu już w grupie Aratarowi, który rozpoczął ten projekt, a także - przede wszystkim! - Glexanowi, za ogromny wkład włożony w tłumaczenie tej powieści. Przetłumaczył on niemalże całą książkę, tak więc pełen szacun :)

Tabi będzie wrzucone w plik PDF, podobnie jak wcześniejsze Mimizuku (tak, nadal o tym pamiętam), z tym że jestem aktualnie trochę zajęta robieniem hardsubów do Yaiby, jak również wrzucaniem ich na serwery. Odcinki można teraz wygodnie oglądać na sześciu playerach (VK, Sibnet, Google Drive, OpenLoad i Mp4Upload) TUTAJ.
Chcę się z tym jak najszybciej uporać, a zaraz potem wziąć się za robienie PDF-ów :> Tylko pytanko do was: wolicie, żeby czcionka była większa (jak w Hyouce), czy mniejsza (jak w Accel Worldzie)? Nie wiem, jak jakich sprzętach zwykle czytacie - na dużych tabletach czy na małych smartfonach, więc możecie pisać swoje sugestie, jak wam będzie wygodniej.

Zaś odnośnie strony novelki.pl - nasze projekty zapewne będą wstawione na tę stronę, ale raczej w przyszłości.Trzeba najpierw ogarnąć parę spraw organizacyjnych, ale spokojnie, kiedyś tam będą. 

Miłego czytania!

Aktualka
light novel
Tabi epilog
Tabi posłowie
tłumaczenie: Glexan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz